Haşere Kontrol - http://www.postalliilaclama.com

Postallı Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri
Postallı Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Postallı Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri Postallı Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri

Menü

Haşere Kontrol - Postallı Böcek İlaçlama

Haşere Kontrol

Haşere Kontrol

Haşere Kontrol - Postallı Böcek İlaçlama - Kayseri - Nevşehir - Sivas İlaçlama ,böcek ilaçlama

Zararlıların üreme alanlarının dağıtılması amacıyla kimyasal ilaçlar kullanılır. Yapılan çalışmanın kalıcılığını kullanılan böcek ilacının kalitesi ve etkisi belirler. Mevsimsel artışlarda çöp birikintileri, su boruları, kanalizasyon gibi haşere ve kemirgenlerin en çok yaşadığı bölgelere periyodik ilaçlama gerektirir. 

Çok geniş uygulama alanı bulunan haşere ile mücadele kapsamında Postallı Çevre Sağlığı olarak, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, gıda sektörü, sağlık hizmeti veren kurumlar, oteller, fabrikalar, yurtlar, ve yaşam alanlarımız olan bahçelerimiz için %100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. 

Uzman kadromuzla periyodik olarak sunulan haşere kontrol hizmetimizden yararlanmak için üstteki teklif formunu doldurmanız yeterli. 

Alışveriş Merkezleri;

Gün içerisinde çok sayıda kişiyi misafir eden alışveriş merkezleri insanların zamanlarını sıkça geçirdiği alanlardır. Gıda, giyim, eşya gibi birçok sektörü barındıran alışveriş merkezleri haşere türlerinin saklanarak yuva oluşturabilecekleri alanlar arasında yer almaktadır. Avm ilaçlama bu nedenle oldukça önemlidir. İnsanların her türlü alanından yararlandığı alışveriş merkezleri her daim temiz ve sağlıklı olmalıdır. Aksi halde insanlar sağlık sorunları yaşayabilirler

Gıda Sektörleri;

Sıcak bölgelerde karşı karşıya kalınan haşere ve türlerinden kalıcı bir şekilde kurtulmak isteyenlerdenseniz Postallı İlaçlama servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Sektörün öncü isimleri arasında yer alan postallı ilaçlama şirketi modern ilaçlama teknikleri doğrultusunda haşere ilaçlaması yapmaktadır. Gıda yeri böcek ilaçlama firması müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Tek sefer de tüm haşere türlerini yok eden postallı ilaçlama servisi en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Sağlık Kurumları; 

 Sağlık merkezlerinin başında gelen hastanelerde, steril ve temiz bir ortam olması şarttır. Bu nedenle gerek hastanelerde görülen haşere ve kemirgenleri yok etmek, gerekse bakteri ve mikroplardan arındırmak için hastane ilaçlama işleminin yapılması gerekmektedir. Hastanelerde görülen böcek ve fare, farklı yollarda alana girebildiği gibi, hastanenin sıcak ve nemli bir ortam oluşu, zararlı canlıların hızlı bir şekilde çoğalmasına ortam hazırlar. Bu durum da, başta hastaneler olmak üzere, tüm sağlık kuruluşlarında düzenli bir şekilde haşere ilaçlama yaptırmayı zorunlu kılar. Hem hastalardan bulaşabilecek bakteri ve virüslerin önüne geçebilmek, hem de hastanede temiz bir ortam oluşturabilmek için, gerek temizlik gerekse böcek ilaçlama şarttır.

 Eğitim Kurumları;

Eğitim kurumları denildiğinde ilaçlama ve dezenfekte hizmetlerinin önemi günümüzde bir kat daha artmaktadır. Özellikle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz günlerinin çoğunu  buralarda geçirmektedir. Günümüzün eğitim gereksinimleri düşünüldüğünde tatil günlerinde de kurs tarzı eğitim faaliyetleri ile geçtiği bilinmektedir. Ayrıca unutulmamalıdır ki salgın tipi hastalıkların başlangıçları eğitim kurumlarında olmaktadır. Bu sebeple okullar , dershaneler , kurslar için periyodik olarak dezenfekte işlemleri ve haşere ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır. Özellikle ilköğretim eğitiminin verildiği okullarda bit gibi asalaklara karşı çok daha kapsamlı ilaçlamalar yapmak gerekmektedir.

Ev - Villa;

Villalar genellikle bahçeli olduklarından, haşereler daha sık görülebilmektedir. Özellikle kene, pire, fare ve hamam böceği sorunlarına sık rastlanmaktadır. Bu tür durumlarda acil olarak profesyonel ilaçlama firması postallı ilaçlama dan hizmet alınmalıdır.

Otel Yurt;

Otelinize misafirleriniz olarak gelen müşterilerinize iyi hizmetin yanında ayrıca güzel ve temiz bir ortam sunarak onların tekrardan sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Firmamız böcek ilaçlama hizmeti ile otelinizde oluşabilecek istenmeyen durumları etkili bir şekilde çözmektedir. Otelinizi baştan aşağıya kadar dezenfekte ederek her türlü haşereden arındırıyoruz. Otel odaları sinek ilaçlama, lobi sivrisinek ilaçlama, bahçe böcek ilaçlama vb. hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Fabrikalar;

Günümüzde insanların en fazla zaman geçirdikleri yerlerden biri de tabi ki iş alanlarıdır. Bu alanların başında gelen fabrikalar üretim ağırlıklı çalıştıklarından ötürü çeşitli atıklar ve kimyasal maddeler içeren bir bölgeyi kapsamaktadır. Dolayısıyla bu alanlarda birden fazla haşere türünün görülmesi büyük bir olasılıktır. Fabrikanın bulunduğu bölge ile de alakalı şekilde haşere türleri kendini gösterirken bunlardan bazılarının ısırma eyleminin bulunduğu ve ciddi sağlık problemlerini doğuracağını bilmekte fayda vardır. Bu nedenle düzenli olarak Fabrika İlaçlama işleminin yapılması hem madde hem de manevi kayıpların önüne geçecektir. Çünkü fabrika ortamlarında en fazla görülen kemirgen canlılardan biri olan fare lağım, kanalizasyon gibi pis giderlerde dolaştıkları için ciddi ölçüde mikrop taşıyıcısıdır. Aynı zamanda bu canlının kemirme özelliğinin bulunmasından ötürü de fabrikada yapılan üretimde malzemelere zarar verme potansiyeli vardır. Yani bu tabloya bakıldığında hem çalışanların sağlığını tehdit etmekte hem de üretime zarar vermekte olup, yaydığı mikrop tüketiciye kadar ulaşarak salgın bir hastalığın nedeni haline gelebilir.

Şantiyeler;

Şantiye ilaçlama işlemlerinde çevre sağlığı son derece önemli bir konudur. İnsan sağlığı için düzenli olarak ilaçlama işlemlerinin yapılması gerekir. Şantiye ilaçlama işlemlerini yapacak olan firmaların alanında uzman ve yeterlilik belgesine sahip profesyonel ilaçlama firmaları olmaları gerekir. Şantiye bölgelerinde düzenli olarak ilaçlama yapılmadığı takdirde böcek ve haşereler kolayca üreyip çoğalabilir. Şantiyelerde çevre ve insan sağlığı açısından tehlikeli olan bu haşerelerden kurtulmak amacıyla düzenli dönemlerde ilaçlama işlemleri yapılması gerekir.

Bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz .