Hizmetlerimiz

Ev, İşyeri ve Dükkan İlaçlama Hizmeti

Ev, işyeri ve dükkan denilince direk insanların bulunduğu ortamlar olduğu için bu tür ortamlarda özellikle insanların yaşam alanlarında böcek, haşere, kemirgen veya sürüngenlerin bulunması oldukça can sıkıcıdır. Mesela mutfakta gezen bir böceğin tüketilen gıdalara temas etmemesi neredeyse imkansızdır.

İşte bu gibi durumlarda Kayseri Böcek İlaçlama olarak devreye giriyor sorununuzu tamamen çözüyoruz, bir evin içine saklanan bu canlıların tespiti oldukça zahmetli olsada profesyonel ekibimiz sayesinde onları buluyor gerekli planlamaları yapıyor ve ilaçlayarak böcekleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırıyoruz.

İlaçlama işlemi son derece titizlikle yürütülürken bu canlıların tekrar insanların yaşam alanlarına dönmemeleri gerektiğini göz önünde bulundurularak ilaçlama işlemi yapılıyor, bu canlılar sadece yaşam alanlarınıza müdahele etmekle kalmıyor ayrıca etrafa mikrop yayabilirler ve sizi sokma,zehirleme veya ısırma gibi fiziksel zararada uğratabiliyorlar.

İlaçlamanın önemini vurgularken, mesela bir kemirgenin evinizdeki veya işyerinizdeki mobilyaları hatta bilgisayarınız yada elektirik kablolarını kemirdiğini düşünsenize ne kadar can sıkıcı değilmi ? Keşke bununla yetinseler fakat verdikleri zarar maddi boyutlara da ulaşabiliyor örneğin elektirik kablosunu kemiren bir farenin yangın çıkmasına neden olduğu gibi.

Sizde bu gibi nedenlerle böcek veya haşerelerle mücadele etmenin yollarını arıyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.