Hizmetlerimiz

Fare İlaçlama İşlemi

Fareler dışarıdan topladıkları mikrop, mikroorganizma ve bakterileri insanların yaşam alanlarına salya ve dışkılarıyla taşırlar, çoğu insan fareleri itici görürken küçük bir azınlık fareleri sevimli bulabiliyor, oldukça şaşırtıcı bir durum.

Fareler oldukça iyi koku alırlar ve gıdaların yerini hemen tespit edebilirler, ayrıca dişleri çok keskindir ve bulunduğunuz ortamdaki eşyaları kemirerek zarar verebilirler bu yüzden fare ilaçlama işlemi profesyonel ekibimizce titizlikle yapılmaktadır. Mücadelenin planı iyi çıkarılmalı ve sonuç odaklı hareket edilmelidir. Fareleri ortamdan uzaklaştırdıktan sonra tekrar gelmemeleri için çalışmalar yapılmalıdır.

İlaçlama işlemi genellikle fare istasyonlarıyla yapılmaktadır, çünkü fare istasyonları ile fareler öldükten sonra etrafa yayılabilecek bakteri ve mikropların önüne geçmiş olunur. T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı fare istasyonları ile fare ilaçlama işlemi en sağlıklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Kayseri Böcek İlaçlama olarak tercih edeceğiniz kesin çözüm sunan ve fareleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştıracak yöntemlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Haşere ve böcek ilaçlama işlemleri için aşağıdaki linke tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.