Hizmetlerimiz

Sürüngen İlaçlama İşlemi

Sürüngenlerin ilaçlanması hatalı yapıldığı takdirde pek etkili olmayacaktır. İlaçlama sürüngenlerin öldürülmesinden ziyade onların ortamdan uzaklaştırılmasından yana ve tekrar yaşam alanlarına dönmelerini, insanların yaşam alanlarını kendilerine yuva edinmelerini ve üremelerini engellemek üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Kayseri Böcek İlaçlama sürüngenler için özel olarak üretilen kimyasal maddeler ile bu canlılarla mücadele etmektedir. Son derece zehirli olabilen bu canlılar insanların yaşam alanlarından kesinlikle uzaklaştırılmalıdır. Bu arada ilaçlama sırasında kullandığımız maddelerin çevreye veya insan sağlığına olumsuz bir etkisinin olmadığınında altını çizelim.

İlaçlama işlemi son derece titizlikle yürütülürken bu canlıların tekrar insanların yaşam alanlarına dönmemeleri gerektiğini göz önünde bulundurularak ilaçlama işlemi yapılır. Bu zararlı canlıları başlıca sıralayacak olursak; yılan,çıyan ve kırkayak olarak oldukça can sıkıcı ve soğukkanlı hayvanlar olduklarını söyleyebiliriz.