whatsapp icon
Hakkımızda

POSTALLI
İLAÇLAMA

2017 Yılında kurulan Kayseri Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri, sektörde yıllarca edindiği tecrübeyi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Gerekli tüm donanım ve eğitime sahip personeliyle, önceliği çevre sağlığı olarak benimseyen firmamız kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir.

İlaçlama Koordinatörleri

Tüm ilaçlama sürecini planlayan işinde uzman ilaçlama koordinatörlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Ziraat Mühendisleri

Deneyimli ilaçlama eğitimi almış, işinin ehli ziraat mühendislerimiz ile hizmet veriyoruz.
ilaçlama işlemi
KALİTELİ HİZMET VE GARANTİLİ ÇÖZÜMLER

İlaçlama Ekibimiz .

Böcek Yuvalarının Tespiti

01
Böcek ilaçlama böceklerin yuvalandığı alanlarda mücadele etmekle başlar, böcekler çoğunlukla tahta aralarını, dar ve sıkışık mekanları, duvar içlerini, gıdaların çoğunlukta bulunduğu yerleri tercih ederler.

Mücadele Planlaması

02
Haşere ilaçlama haşerelerin yuvalarının olduğu bölgelerde planlanır, kapalı alanlarda uygulanan haşere ilaçlama yöntemi genellikle lekesiz, kokusuz, insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ve çevreye duyarlı maddelerle yapılmaktadır.

İlaçlama & Kontrol Süreci

03
İlaçlama işlemi bittikten sonra periyodik kontrollerle haşerelerin yeniden belirip belirmediği kontrol edilebilir ve bu sayede yeni bir haşere veya böcek istilasının önüne geçilmiş olunur.
ilaçlama süresi
MÜCADELE PLANLAMASI

T.C. Sağlık bakanlığı & Dünya sağlık örgütü .

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ilaçlama işleminin tamamen çevreye duyarlı maddelerce yapılmasından yana, yani ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra ortamda yaşayan evcil hayvanlara, insanlara veya bitkilere zarar gelmemelidir. Aynı şekilde T.C. Sağlık Bakanlığıda bu yönde yönetmeliğini hazırlamış durumdadır. Kayseri böcek ilaçlama kokusuz,lekesiz ve çevreye duyarlı pestisitler kullanarak ilaçlama yapmaktadır.

Ayrıca tüm servis elemanları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kurumlardan biyosidal ürün uygulama belgesi almıştır.

POSTALLI İLAÇLAMA

Yılların verdiği güven ve tecrübeyi Böcek İlaçlama alanında siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz .

Ev & İş Yeri İlaçlama

Bir evin veya işyerinin içine saklanan böceklerin tespiti oldukça zahmetli olsada profesyonel ekibimiz sayesinde onları buluyor, gerekli planlamaları yapıyor ve ilaçlayarak böcekleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırıyoruz.
  • Böcek Yuvalarının Tespiti
  • Mücadele Planlaması
  • İlaçlama & Kontrol Süreci
Garantili Hizmet
0%
Kesin Sonuç
0%
Profesyonel Ekip
0%
Uygun Fiyat
0%
ilaçlama
ilaçlama aşamaları
POSTALLI İLAÇLAMA

Başlıca Hizmetlerimiz .

Yürüyen Haşere İlaçlama

Yürüyen haşere ilaçlama haşerelerin yuvalarının olduğu bölgelerde planlanır, kapalı alanlarda uygulanan haşere ilaçlama yöntemi genellikle lekesiz, kokusuz, insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ve çevreye duyarlı maddelerle yapılmaktadır. Akrep, karınca, gümüşçün, örümcek, kıskaç böceği, tesbih böceği ve hamam böceği yürüyen haşere türlerine örnektir.
böcek mücadelesi
sinek ilaçlama

Uçan Haşere İlaçlama

Uçan haşereler çok hızlı üreyebilen ve hızlı hareket edebilen canlılardır. Uçan haşerelerin ilaçlama işlemi yapılırken üreme bölgelerinin tespiti ve ilaçlama planlamasının bu bölgelerde yoğunlaştırılması sorunu temelinden çözmektir. Karasinek, güve, sivrisinek, kelebek uçan haşere türlerine örnektir.

Kemirgen & Sürüngen İlaçlama

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı fare istasyonları ile fare ilaçlama işlemi en sağlıklı şekilde gerçekleştirilmektedir. İlaçlama işlemi genellikle fare istasyonlarıyla yapılmaktadır, çünkü fare istasyonları ile fareler öldükten sonra etrafa yayılabilecek bakteri ve mikropların önüne geçmiş olunur.
fare ve yılan ilaçlama
Müşteri Yorumları

Neden Biz ?

Yılların verdiği güven ve tecrübeyi Böcek İlaçlama alanında siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Uzman Kadro, Kurumsal Yapı, Yetki Belgesi ve Garantili Hizmet

Daha fazla bilgiyemi ihtiyacınız var ?

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.
POSTALLI İLAÇLAMA

Blog & Haberler .

böcek-hasere-ilaclama

Haşere ve Böcek İlaçlamada Merak Edilenler

tahta-kurusu-ilaclama

Tahta Kurusu İlaçlama

fare-ilaclama

Fare İlaçlama İşlemi

İlaçlama

Belirli bir bölgede yaşam alanına büyük oranda müdahale eden böceklerin çeşitli kimyasal yollarla ortadan kaldırılması böcek ilaçlama olarak bilinir. Günümüzde bu sektörde hizmet gösteren birçok firma bulunsa da devamlı çoğalan ve çeşitlenen böceklerle karşı kaliteli ve bir o kadar da profesyonel hizmet veren bir ilaçlama firması tercih etmek gerekir.

Postallı böcek ilaçlama olarak bizler, 2017 yılından bu yana birçok ilde teknolojik ve akılcı yöntemlerle ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Firmamız, alanında uzman, tüm donanıma sahip kadrosu ile Malatya, Kahramanmaraş, Erzincan, Sivas, Nevşehir, Aksaray, Konya, Karaman, Kırşehir, Niğde, Tokat, Çankırı, Yozgat ve Kayseri illerine kadar uzanan geniş servis ağına sahiptir. Böylece bizlere sabit numaralı hattımız aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilir ve ekonomik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Ev ve İşyeri İlaçlama

Böcekler, çeşitli türleri ile hayatımız boyunca yaşam alanlarımızda bizlere rahatsızlık veren ve çeşitli hastalıklara neden olan canlılar olarak bilinmiştir. Hem maddi hem de sağlık açısından zarar veren bu canlılar, ev, işyeri gibi pek çok alanlarında karşımıza çıkabilir. Özellikle mutfak, banyo, bahçe ve salon gibi yerler böceklerin yaşaması ve çoğalması için idealdir. Dolayısıyla evde, dükkânda veya ofiste böcek bulunması halinde mutlaka hızlı bir önlem almak adına güvenilir bir böcek ilaçlama şirketi ile anlaşmak gerekir. İşinin ehli ev ilaçlama firmaları bu konuda sizlere hızlı ve bir o kadar da kalıcı bir çözüm sunarlar.

Ev, ofis ve dükkân ilaçlama firması olarak bizler, rahatlıkla güvenebileceğiniz hizmet politikamız ile her türlü sorunlarla başa çıkan kurumsal bir markayız. Hızlı ve bir o kadar da efektif olan çözüm yöntemlerimiz arkadaşlarınızın, ailenizin, ev hayvanlarınızın ve öncelikle sizin hiçbir sağlık riski olmadan yaşamanızı sağlıyor. Geniş servis ağımız sayesinde bizlere istenilen bölgeden ulaşabilir ve ekonomik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizler müşterilerimizin talebi üzerine, köklü çözümlerle onların yaşam alanlarını yani, ofis, dükkan ve evlerini korumak için tüm enerjimiz ve yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile çalışıyoruz.Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama, son derece özen ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Bu işlemde başarılı bir sonuç elde etmek için donanımlı bir ekipmana sahip olmak ve uzman personellerle çalışmak gerekir. Çünkü ilaçlama işleminin doğru yapılmaması, insanların hem sağlığı açısından sorun oluşturabilir hem de böceklerin yeniden gelme ihtimalini artırır. Bu nedenle böcek ilaçlamada işinin ehli kişilere güvenilmelidir.

Kayseri böcek ilaçlama firması olarak yaşam alanlarında belirli kurallar ve yöntemler çerçevesinde ilaçlama işlemi uyguluyoruz. Bu bağlamda böcek ilaçlamanın aşamalarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;1. Keşif Aşaması

Bireysel olarak böceklere karşı alınan önlemler etkili sonuç vermez. Ayrıca bireysel müdahalenin tehlikeli sonuçları da olabilir. Bu nedenle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi tehlikeye atmamak için profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almanızı öneririz. Böcek ilaçlamanın yukarıda da belirttiğimiz gibi aşamaları bulunur. Bu aşamalardan ilki, keşif aşamasıdır. Keşif aşamasında evinize gelen uzman ekiplerimiz böceklerin olduğu alanları ve türlerini belirler ve detaylı bir inceleme yapar. Özellikle pire gibi böcekler gözle görülebilecek canlılar olmadığı için onların yuva yerlerini tespit etmek ve yumurta bıraktıkları alanları belirlemek uzmanlık gerektirir.2. Karar Aşaması

Haşere ilaçlama işleminin ana etaplarından biridir. Bu aşama sayesinde uygun bir ilaçlama yöntemi belirlenir. Genel olarak keşif sırasında toplanan bilgiler gözden geçirilir ve ardından müşterinin talebine uygun bir yöntem üzerinde durulur. Seçilen yönteme uygun olan cihazlarla işleme başlanır.3. Uygulama

Bu aşamada böcek ilaçlama işlemine başlanır. Bu alanda yılların tecrübesini edinmiş ve son teknolojik cihazlarla donatılmış ekiplerimiz tespit edilen bölgelerde yoğun çalışmalar yaparak kısa sürede böceklere müdahale eder ve ortadan kaldırır. Ardından ilaçlama yöntemine uygun olarak müşterilere gerekli bilgiler aktarılır ve son 24 saat boyunca da sık sık son durumla ilgili bilgi alınır. Bu aşamada aklınıza takılan tüm soruları rahatlıkla bizlere iletebilir ve her türlü yardımı alabilirsiniz.Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir ?

Böcek ilaçlama yöntemleri her firmaya göre farklılık gösterir. Söz konusu bu yöntemler genellikle yaşam alanında görülen böceklerin yoğunluğuna ve müşterinin isteğine göre değişmektedir. Ancak genel olarak iki tür bulunmaktadır; kokulu ve kokusuz böcek ilaçlama. Aynı zamanda jel böcek ilaçlama tekniği de sık sık kullanılır. Cihaz olarak ise hem pülverizatör hem de ULV cihazı kullanılabilir. Bu cihazların hangisinin kullanılacağı böceğin türüne ve yayılma ölçeğine göre değişmektedir.

Firmamız, böcek ilaçlama prosedüründe sadece Sağlık Bakanlığı onaylı olan malzeme, kimyasal ve cihazlara yer vermektedir. Aksi halde yasal olmayan ürünler sizlerin sağlığı açısından büyük riskler oluşturabilir. Firmamız jel böcek ilaçlama sırasında şırınga aparatı ve özel tabanca, püskürtme tekniğinde ise pülverizatör cihazları ile hizmet verir. Buna ek olarak sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına cihaz, donanım ve aletlerimiz rutin bir şekilde temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Böylece steril bir ortamda titizlikle hizmet vermekte ve sizlerin sağlığını ve memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama firmaları genellikle piyasa ortalaması üzerinden bir fiyat aralığı belirlemektedir. Bu fiyat aralığı ise böcek ilaçlama yöntemlerine göre değişiklik gösterir. Ancak burada en önemli husus, işin sadece maddi kısmına odaklanmaktan ziyade, kaliteli bir hizmet verebilmek ve kalıcı çözümler sunarak müşterileri memnun etmektir. Bu bağlamda firmamızın belirlediği böcek ilaçlama fiyatları, ekonomik ve her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Dolayısıyla işinin ehli, alanında tecrübeli kadromuz, garantili böcek ilaçlama sayesinde hem iş yerlerinizde hem de ev ve dükkanınızda huzursuzluk yaratan tüm böcek ve haşereleri ekonomik fiyatlarla ortadan kaldırır. Böylece kısa sürede huzurlu yaşantınıza geri döner, yaşam alanınızı zararlı canlılardan temizletirsiniz. Daha detaylı bir bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve güvenilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.