Hizmetlerimiz

Uçan Haşere ve Böcek İlaçlama

Uçan haşerelerin ilaçlanması sivrisinek,karasinek gibi haşerelerle ilgilidir. Uçan haşereler diğer böcek türlerine göre daha yaygın görülmektedir ve yerlerinin tespiti diğer böcek türlerine göre daha zordur. Uçan haşerelerin ilaçlama işlemi yapılırken üreme bölgelerinin tespiti ve ilaçlama planlamasının bu bölgelerde yoğunlaştırılması sorunu temelinden çözmektir.

Kayseri Böcek İlaçlama uçan haşerelerin ilaçlamasında özel olarak kullanılan maddeler ile hem kapalı alanlarda hemde açık alanlarda kokusuz ve lekesiz bir şekilde ilaçlama işlemini gerçekleştirir, üstelik ilaçlama işleminden sonra ortamı terk etmeniz de gerekmeyecektir. Uçan haşereler çok hızlı üreyebilen ve hızlı hareket edebilen canlılar olduğu için mücadelesi de bir o kadar zor olabilmektedir, ayrıca bu canlıların yuvaları yani üreme merkezleri görüldükleri yerden oldukça uzakta da olabilir. Bunun tespitide iyi yapılmalı ve mücadele planlamasında bir etken olabilmektedir.

İlaçlama'nın gıdaların bulunduğu ortamda veya alışveriş merkezleri gibi insanların yaşam alanlarında yapılmasında bir sakınca yoktur. Gıda işletmeleri, gıda üretim yerleri, oteller, restorantlar, eğitim ve sağlık kuruluşları gibi bir çok yerde yapılabilir.