Hizmetlerimiz

Postallı Fabrika ve Depo İlaçlama

postallı fabrika depo ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemi

Yaşam alanlarının farklı amaçlarla uzun süre kullanımı haşerelerin, kemirgenlerin ve diğer zararlı canlıların görülmesine neden olur. Özellikle fabrika ve depolar bulundukları konum nedeniyle haşere türlerinin üremesi için elverişli bir ortamdır. Bunun sonucu olarak bu alanlarda çeşitli sağlık sorunları görülebilir ve özellikle üretimin gerçekleştiği fabrikalarda istenen hijyenik ortam oluşturulamaz. Dolayısıyla bu canlılarla savaşmak için depo ve fabrika ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyulur.

Kayseri ilaçlama olarak hizmet veren Postallı ilaçlama firmamız, yoğun kullanım alanlarından olan fabrika ve depoların haşerelerden, böceklerden ve diğer zararlı canlılardan etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Firmamızın alanında yılların tecrübesini edinmiş ekibi, teknolojik ekipmanlar ve tam donanımlı malzemeleri ile sizlerin daha sağlıklı bir alanda yaşaması adına ekonomik fiyatlarla hizmet verir. Bu sayede hem maddi hem de manevi kayıpların önüne geçmiş olur ve haşerelerden gelen mikropları akılcı ve kalıcı çözümlerle yok eder.

Fabrika İlaçlama

fabrika ilaçlama

Kayseri fabrika ilaçlama şirketi olarak hizmet veren bizler, fabrikalarda görülen haşerelerin ortadan kaldırılması için müşteri isteğine bağlı olarak ilaçlama yöntemleri uygularız. Bu bağlamda hem kokulu hem de kokusuz jel şeklinde ilaçlama yöntemlerine başvurulur. Ancak her ilaçlama tekniği farklı koşullar altında yapılabildiği için öncelikle fabrikaların konum açısından buna uygun olup olmadığı tespit edilir.

Kokusuz ilaçlama yönteminde alan boşaltılır ve bu yöntem oldukça etkili bir sonuç verir. Ancak bazı haşerelerin tamamen ortadan kalkması için kokulu ilaçlama daha etkilidir. Kokulu ilaçlamada alan tamamen boşaltılır ve ortalama 4 saat boyunca alana hiçbir kişi giremez. Kısacası bu işlemi yapabilmek için deneyimli ekipler gerekir. İşlem öncesinde ilaçlanacak yerin detaylı bir şekilde analiz edilmesi ve uygulama yöntemine doğru bir şekilde karar verilmesi, kalıcı çözüm alabilmek adına oldukça önemlidir.

Depo İlaçlama

depo ilaçlama

Depolar güneş ışığını kısıtla şeklide alan veya hiç almayan ortamlardır. Bu nedenle bu alanlarda haşere, kemirgen ve böceklerin görülmesi yaygındır. Ayrıca ortamın nem ve rutubet oranın yüksek olması da bu canlıların yaşaması ve çoğalması için uygun ortam yaratır. Kemirgenler sadece maddi açıdan değil, aynı zamanda sağlık açısından da oldukça tehlikelidir. Bulaştırdıkları hastalıklar nedeniyle hijyenik bir ortam sağlanmasını engeller. Kemirgen ve haşerelerle savaşmanın en iyi yolu depo ilaçlama işlemidir. Bu sayede çok kısa bir zaman diliminde etkili sonuç elde edilir.

Kayseri depo ilaçlama olarak bizler, kâr amacı gütmeden müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamız ile haşereleri ve kemirgenleri kısa bir zaman diliminde ortadan kaldırırız. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlem yapan firmamız hem sizlerin sağlığına zarar veremeyen hem de çevre şartlarına uygun yöntemlerle hizmet verir. Bizler bu konuda tüm hassasiyetimizi göstererek sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken çağrı merkezimize ulaşmak olacaktır. Kısa sürede adresinize intikal eder, alan taramasının ardından sizlere profesyonel depo ilaçlama hizmetini sunarız.